وبینار آشنایی با سوء رفتارهای شایع در انتشار آثار پژوهشی با شرکت بیش از 940 نفر برگزار شد.
سی و هفتمین وبینار آموزشی حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با عنوان آشنایی با سوء رفتارهای شایع در انتشار آثار پژوهشی و راه های پیشگیری از آن، یکشنبه 4 مهرماه 1400 از ساعت 12:30 الی 14:30 با سخنرانی جناب آقای دکتر احسان شمسی گوشکی، عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دبیر کمیته ملی اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی، از طریق سامانه وب کنفرانس Adobe Connect مرکز خدمات اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار گردید.
 
در وبینار آشنایی با سوء رفتارهای شایع در انتشار آثار پژوهشی، در مجموع 1000 نفر شامل 375 عضو هیئت علمی، 211 دانشجو، 367 کارمند و 47 نفر از سایر مشاغل، ثبت نام کردند و در زمان برگزاری وبینار، بیش از 940 نفر به سامانه وب کنفرانس مرکز خدمات اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند متصل شدند. برای 692 نفر از افرادی که فرم ثبت نام وبینار را تکمیل کرده و به میزان کافی در وبینار حضور داشتند، گواهی صادر شد.
 
 
(برای مشاهده ویدئو لازم است از رایانه با نرم افزار ادوب کانکت استفاده نمایید) 
 
همچنین، تعداد 383 نفر پس از برگزاری وبینار در نظرسنجی الکترونیکی شرکت کردند که به طور میانگین بیش از 90 درصد از بخش های مختلف وبینار اعلام رضایت داشتند. برای مشاهده نظرات، پیشنهادات و انتقادات شرکت کنندگان در نظرسنجی اینجا کلیک کنید.
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
مدیریت اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی
تعداد بازدید:
225
تاریخ:
1400/07/10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal